W ostatnich dniach Google dokonało rebrandingu oferowanej przez nas usługi – Business View w Mapach Google. Po prawie dwu i pół letniej obecności na naszym rynku projekt Business View (wcześniej Zdjęcia Firmowe Google) został oficjalnie połączony z doskonale znaną marką Street View. Od tej pory usługa będzie się nazywać Street View | Trusted, a my przekładając na nasz rodzimy język będziemy ją oferować po prostu jako „Street View dla Firm”. Zbiegło się to w czasie z uruchomieniem zupełnie nowej, oddzielnej od Map Google, mobilnej aplikacji Street View, dzięki której zwiedzanie świata stało się jeszcze łatwiejsze. Jest to niewątpliwy awans projektu Business View w hierarchii Google, który tym mocniej zwiększy globalną popularność tejże usługi i uczyni ją jeszcze atrakcyjniejszą dla właścicieli firm na całym świecie.

Przypominamy, że 360stopni.eu jako pierwsza firma w Polsce zaczęła oferować tę usługę naszym lokalnym przedsiębiorcom. Od momentu uruchomienia programu w naszym kraju możemy pochwalić się wieloma ciekawymi realizacjami dla bardzo prestiżowych klientów, znanych nie tylko na naszym lokalnym, warszawskim rynku ale również w całej Polsce, a nawet na Świecie, jak chociażby grupa hotelowa Accor, międzynarodowe przedsiębiorstwo budowlane Skanska, producent sprzętu gospodarstwa domowego Smeg, czy też operator telekomunikacyjny Orange.

Kolejną nowością jest zmiana dotychczasowego logotypu Google. Dzięki nowemu, bezszeryfowemu krojowi pisma Google ma prezentować się teraz o wiele nowocześniej i przy okazji przypominać związki z niedawno powstałą firmą-matką Alphabet.