O nas

Home / O nas

KIM JESTEŚMY

Pasja, umiejętności, profesjonalizm

Od momentu powstania wprowadzamy nowy standard w świadczeniu usług tworzenia wirtualnych spacerów w Polsce. Naszą dewizą od zawsze była jakość a nie ilość, a pasja i umiejętności fotograficzne widoczne są w każdym tworzonym przez nas projekcie.

Zachęcamy do przejrzenia naszego portfolio, aby mogli Państwo na własne oczy zobaczyć dlaczego powierzenie realizacji wirtualnego spaceru naszej firmie jest najlepszym sposobem zaprezentowania swojego biznesu.

Nasze podejście

Fotografia architektoniczna oraz tworzenie wirtualnych spacerów to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i hobby. Owocuje to indywidualnym podejściem do każdego Klienta, a kolejny projekt jest dla nas nowym, fascynującym wyzwaniem.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, uważnie słuchamy naszych Klientów realizując ich oczekiwania i założenia. Ich zadowolenie z naszej pracy motywuje nas do działania. A jeśli obejrzą Państwo nasze portfolio – wierzymy, że rezultaty mówią same za siebie.

Metodyka pracy

Dzięki starannie ustalonej strategii działania przeprowadzimy każdy projekt w możliwie najpłynniejszy sposób. Profesjonalne doradztwo jest dla nas nieodłącznym elementem realizacji każdego zlecenia.

Na początku badamy Państwa potrzeby i oczekiwania oraz doradzamy jak ciekawie można przedstawić konkretne informacje. Przedstawiamy sposoby na prezentację własnej oferty, osiągnięć, kultury organizacji lub innych ważnych informacji. Dopiero po dokładnym poznaniu Państwa wymagań przystępujemy do kolejnych etapów: planowania, realizacji i wdrożenia.

CO NAS WYRÓŻNIA

Fotografia na 1 miejscu

Jesteśmy profesjonalnymi fotografami doskonale znającymi się na swojej pracy. Znajomość technik fotograficznych oraz kreatywny zmysł w dobraniu najodpowiedniejszego miejsca wykonania zdjęć to podstawowe składniki każdej udanej i niepowtarzalnej panoramy. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza w fotografii panoramicznej, gdyż widz ma możliwość obejrzenia pełnej sfery a nie tylko wybranego przez fotografa kadru.

Doskonała jakość zdjęć

Diabeł tkwi w szczegółach, a my zwracamy uwagę najmniejsze drobiazgi. Dbamy o precyzyjne połączenie wszystkich punktów panoramy oraz o dobre wypoziomowanie oglądanej sceny. Każdy wirtualny spacer stworzony w naszej pracowni w stu procentach odzwierciedla prezentowany obiekt. Jesteśmy w stanie zapewnić pełny kąt widzenia fotografowanej przestrzeni – 360 stopni w poziomie i 180 w pionie wraz z pełnym widokiem podłogi.

Techniczny know-how

Posługując się profesjonalnym sprzętem fotograficznym jednocześnie stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych owocujące wiedzą o najnowszych standardach i trendach ze świata web-design’u. Dzięki temu nasze interfejsy są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i dokładnie przetestowane aby wyglądały wspaniale na wszystkich urządzeniach.

Jakość premium

Wiemy, że nasze panoramy będą wyglądać świetnie nie tylko dziś ale i w przyszłości. Podczas gdy akceptowalnym przez większość standardem jest obecnie rozmiar panoram 6000×3000 pikseli, my możemy osiągnąć rozdzielczość 22000×11000 pikseli, co daje wynikowy rozmiar ponad 240 Megapixeli! Efektem jest doskonale ostry obraz z ogromną ilością szczegółów.

Natomiast dzięki technologii multiresolution, panoramy o tak dużej rozdzielczości są dzielone na wiele mniejszych części, a ich fragmenty wczytywane tylko wtedy gdy jest to konieczne, np. podczas zbliżania.

Profesjonalna post-produkcja

Nasza praca nie kończy się na zrobieniu zdjęć i połączeniu ich w panoramę. Dzięki wykonywaniu zdjęć w formacie RAW (zamiast zwykłego JPG) nasi utalentowani graficy dokonują pełnego i profesjonalnego retuszu zdjęć, m.in. usuwając zdjęcia statywu oraz wszelkie cienie przez niego rzucane, usuwając odbicia z luster i szyb, wyostrzając zdjęcia i eliminując wszelkie niedoskonałości współczesnych obiektywów (aberrację chromatyczną, winietowanie itp.), dobierając odpowiednią kolorystykę, odcienie i kontrast, wydobywając z fotografii wszystko co najlepsze.

Płynne zarządzanie projektem

Profesjonalne doradztwo jest dla nas nieodłącznym elementem realizacji każdego zlecenia. Dzięki starannie ustalonej strategii przeprowadzimy każdy projekt w możliwie najpłynniejszy sposób.

Z chwilą podjęcia decyzji o współpracy otrzymują Państwo osobistego Opiekuna Projektu, którego zadaniem będzie zarządzanie projektem i wszelki kontakt z Państwem. Osoba ta będzie prowadzić projekt od momentu rozpoczęcia prac do ich zakończenia i będzie do Państwa dyspozycji przez cały ten czas, na bieżąco nadzorując prace zespołu produkcyjnego i regularnie informując o postępach.

ZAUFALI NAM