Miło ogłosić nam start naszej nowej strony. Jedną z głównych zmian na jakie się zdecydowaliśmy, oczywiście poza zmianą wyglądu strony, jest wprowadzenie bloga zamiast dotychczasowych aktualności. Podyktowane jest to tym, iż chcielibyśmy wprowadzić do strony również bardziej osobisty charakter, a także móc przedstawiać nasz panoramiczny światopogląd. Na blogu będziemy starali się na bieżąco informować o aktualnościach i ciekawostkach ze świata wirtualnych wycieczek oraz wszystkim tym co wydaje nam się ciekawe i godne uwagi. Już wkrótce rozpoczniemy też serię artykułów, które powinny zainteresować naszych Klientów z różnych branż, ale o tym napiszemy już niedługo w oddzielnym wpisie.

Oczywiście zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje tworzenie panoram 360 stopni oraz wirtualnych spacerów o różnym stopniu skomplikowania i złożoności – od najprostszych aż do w pełni multimedialnych prezentacji bogatych w interaktywne elementy, muzykę, lektora i wiele więcej.

Zapraszamy także do działu realizacji, który będziemy systematycznie uzupełniać o nasze najciekawsze projekty wirtualnych wycieczek.