OPIS:

Skanska to wiodąca światowa firma zajmująca się działalnością budowlaną i deweloperską. Jest jedną z 500 największych firm na świecie (według rankingu magazynu „Fortune”) i członkiem inicjatywy ONZ Global Compact. Historia firmy sięga 1887 roku. Dziś Skanska to 57 tys. pracowników na wybranych rynkach rodzimych w Europie i na kontynencie amerykańskim.

Skanska – Biuro firmy w Warszawie

Dla biur firmy Skanska, mieszczących się w nowoczesnych biurowcach Spark oraz Atrium1, przygotowaliśmy dwa rodzaje wirtualnego spaceru – jeden to Google Street View, a drugi to wirtualny spacer przygotowany w technologii HTML5 na zamówienie, rozbudowany o dodatkowe funkcjonalności, tj. informacje tekstowe, filmy, możliwość ściągnięcia ofert w formacie pdf, czy w końcu interaktywny plan sytuacyjny z tzw. „efektem radaru”, dzięki któremu użytkownik w łatwy sposób może się zorientować w której części biura się znajduje. Dzięki naszej realizacji można na własne oczy zobaczyć jak wygląda Activity Based Workplace – koncepcja postulująca otwartą przestrzeń dla pracowników uwolnionych od biurek, podzieloną na różne strefy aktywności.  Ponadto wykonaliśmy także profesjonalną sesję zdjęciową wnętrz do wykorzystania we wszelkich materiałach reklamowych firmy.

Skanska – Biuro firmy w Katowicach

Dla biura firmy Skanska, mieszczącego się w kompleksie Silesia Business Park, przygotowaliśmy wirtualny spacer Google Street View. a także wykonaliśmy profesjonalną sesję zdjęciową wnętrz i architektury.

Skanska – Dom Sprzedaży Park Ostrobramska

Park Ostrobramska to niezwykłe, funkcjonalne i ponadczasowe osiedle w samym sercu prawobrzeżnej Warszawy. Mamy przyjemność zaprosić na wykonany przez nas wirtualny spacer Google Street View po domku sprzedaży oraz samym osiedlu.

Skanska – Dom Sprzedaży Osiedle Mickiewicza

Osiedle Mickiewicza jest pierwszym w Polsce osiedlem mieszkaniowym certyfikowanym w systemie BREEAM. Unikalne położenie na pograniczu Bielan i Żoliborza, nazwanego Zielonymi Płucami Warszawy, będzie sprzyjać długim spacerom i dobremu samopoczuciu mieszkańców. My zapraszamy na wirtualny spacer po biurze sprzedaży.

ZAKRES REALIZACJI: