OPIS:

Powstała w 1967 roku, Novotel to międzynarodowa marka 4-gwiazdkowych hoteli kierująca swoją ofertę noclegową głównie do osób podróżująych służbowo. Posiada hotele położone w sercu największych międzynarodowych metropolii, dzielnic biznesowych i turystycznych destynacji. Dzięki naszym realizacjom Google Street View dla Firm można wirtualnie zwiedzić wnętrza hoteli tej sieci w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu oraz Warszawie.

Novotel Poznań Centrum

Najwyższy i największy hotel w Poznaniu, blisko Starego Miasta. Dzięki naszej realizacji Google Street View można wirtualnie zwiedzić cały kompleks hotelowo-konferencyjny i zajrzeć we wszystkie zakamarki tego czterogwiazdkowego obiektu.

Novotel Warszawa Centrum

Zapraszamy do wirtualnego zwiedzenia największego hotelu tej sieci w Polsce. Czterogwiazdkowy Novotel Warszawa Centrum, położony w samym centrum Warszawy niedaleko słynnego Pałacu Kultury i Nauki może pochwalić się wspaniałymi widokami na tętniącą życiem Warszawę. Dzięki Google Street View można zajrzeć we wszystkie zakamarki hotelu, zaczynając od lobby, przez ultranowoczesny hotelowy bar i hotelową restaurację, doskonale wyposażone centrum konferencyjne, po pięć typów oferowanych pokoi i apartamentów.

Novotel Kraków Centrum

Tuż obok bulwarów wiślanych z pokojami z widokiem na Wawel, 4 gwiazdkowy hotel ma czym się pochwalić. W naszej realizacji Google Street View można wirtualnie zwiedzić całość hotelu, poczynając od lobby, poprzez bar, restaurację, centrum konferencyjne, strefę spa i wellness aż po 6 rodzajów oferowanych pokoi, w tym ekskluzywny apartament z tarasem i widokiem na Wawel. Dla hotelu wykonaliśmy również profesjonalną sesję zdjęciową wnętrz wybranych przestrzeni.

Novotel Kraków City West

Niedawno wyremontowany, czterogwiazdkowy Novotel Kraków City West znajduje się w spokojnej dzielnicy stwarzającej doskonałe warunki do wypoczynku, przez co jest idealnym miejscem dla podróżujących turystycznie i służbowo. Zapraszamy na wirtualną podróż po hotelu, zaczynając od przestrzeni zewnętrznych na których znajduje się strefa wypoczynku oraz zewnętrzna siłownia i plac zabaw, poprzez nowoczesne hotelowe lobby, bar i restaurację, centrum konferencyjne, aż po 12 typów oferowanych pokoi.

Novotel Warszawa Airport

W czterogwiazdkowym Novotel Warsaw Airport dzięki naszej realizacji można wirtualnie zwiedzić lobby, hotelowy bar i restaurację, strefę wellness InBalance by Novotel, kompletne centrum konferencyjne, 6 rodzajów oferowanych pokoi a także unikalny ogród z odkrytym basenem (w wersji dziennej i nocnej). Dla hotelu wykonaliśmy również profesjonalną sesję zdjęciową wnętrz wybranych pokoi, sal konferencyjnych, restauracji, oraz innych punktów zainteresowania.

Novotel Wrocław Centrum

Wnętrza stref ogólnodostępnych hotelu Novotel Wrocław Centrum uznawane są za jedną z najbardziej udanych renowacji hoteli z Grupy Orbis ostatnich paru lat. Zapraszamy do wirtualnego obejrzenia lobby, baru i restauracji, a także centrum konferencyjnego i różnych typów oferowanych pokoi. W hotelu wykonaliśmy także profesjonalne, tradycyjne zdjęcia wnętrz i archutektury.

Novotel Poznań Malta

Atrakcyjnie położony w pobliżu Term Maltańskich, 4 km od Targów i o ok. 2,5 km od Starego Rynku, Novotel Poznań Malta stawia przede wszystkim na turystykę. Zapraszamy na wirtualną podróż po wnętrzach hotelu a także bardzo zadbanym, zielonym ogrodzie, który niewątpliwie wyróżnia ten obiekt.

Novotel Łódź Centrum

Dzięki naszej kolejnej realizacji w łódzkim Novotelu można zwiedzić hotelowe lobby, bar i restaurację, strefę fitness, wszystkie sale konferencyjne a także 3 rodzaje oferowanych pokoi. Oprócz wirtualnej wycieczki wykonaliśmy także profesjonalne, tradycyjne zdjęcia „statyczne” do wykorzystania we wszelkich materiałach reklamowych hotelu.

ZAKRES REALIZACJI: