OPIS:

Wirtualny spacer wykonany w ramach projektu Google Street View dla Firm po pięciogwiazdkowym hotelu Sofitel Victoria Warszawa – jednym z najbardziej rozpoznawalnych i luksusowych hoteli w Polsce. Znajduje się w samym sercu Warszawy, tuż obok placu Marszałka Józefa Piłsudskiego i zaledwie kilka kroków od Starego Miasta. Całkowicie odnowiony na przełomie 2013/2014 roku, zaprojektowany został we współpracy z wybitnym francuskim architektem Didierem Gomezem.

Dzięki naszej realizacji można wirtualnie zwiedzić niemal każdy zakątek tego legendarnego hotelu, poczynając od wejścia od ulicy Królewskiej, poprzez lobby, nową znakomitą restaurację Le Victoria Brasserie Moderne oraz restaurację Kitchen Gallery, stylowy bar Victoria Lounge z szerokim wyborem koktajli po nowoczesne centrum rekreacji z basenem, siłownią, sauną i gabinetem masażu. Nie zapomnieliśmy także o pokazaniu pokoi hotelowych z fantastycznym widokiem na panoramę Warszawy z placem Piłsudskiego i Grobem Nieznanego Żołnierza na pierwszym planie oraz wszystkich sal konferencyjnych, w tym największej liczącej 800 m2 Sali Balowej.

Oprócz wirtualnej wycieczki wykonaliśmy także profesjonalną sesję zdjęciową architektury oraz wnętrz, do wykorzystania we wszelkich materiałach reklamowych hotelu.

ZAKRES REALIZACJI: