Usługa Google Business Photos, która w zeszłym roku przebojem weszła na rynek m.in. Stanów Zjednoczonych, Australii, Kanady oraz kilku krajów zachodniej Europy wreszcie startuje również w największych miastach Polski pod nazwą „Zdjęcia Firmowe Google”. Z ogromną przyjemnością możemy ogłosić, że jako pierwsi w Polsce zostaliśmy przeszkoleni przez Google i jako certyfikowany partner Google Business Photos możemy oferować tę usługę naszym lokalnym przedsiębiorcom i wspomóc ich działania o to nowe, ekscytujące i niezmiernie skuteczne narzędzie marketingowe.

Technologia Zdjęć Firmowych działa na takiej samej zasadzie jak Google Street View, z tą różnicą, że zamiast po ulicach możemy poruszać się po wnętrzach. Za kliknięciem myszki, klienci szukający lokalnych firm mogą wejść do wybranego lokalu posiadającego tę usługę, przespacerować się po jego wnętrzach, zobaczyć co oferuje i zdecydować czy warto wybrać się do niego osobiście bez potrzeby wychodzenia z domu.

Zamieszczamy przykład jednej z naszych pierwszych realizacji wykonanych w ramach projektu, Street View po salonie fryzjerskim Paula&Alexandro mieszczącym się na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie:

Wyświetl większą mapę

Google chwali się, że na całym świecie z usługi skorzystało już ponad 100,000 firm. Nic w tym dziwnego – usługa przynosi ogromne korzyści, pozwala wyróżnić się spośród konkurencji i co najważniejsze – jest w pełni zintegrowana z przeróżnymi usługami Google, z których większość z nas korzysta na co dzień. Między innymi ulepsza i rozszerza wyniki wyszukiwania w wyszukiwarce Google, na Mapach Google oraz rozbudowuje nowe, zoptymalizowane pod kątem biznesowym, strony „Google+ Lokalnie”.

Wyniki wyszukiwania zwracają bardziej kolorowe i przyciągające wzrok strony, pojawia się obrazek „zobacz wnętrze”, wyróżniający firmę w wynikach. Wreszcie sama wycieczka integruje się z obecnymi punktami Street View, co oznacza, że można wejść do wnętrza lokalu bezpośrednio z widoku ulicy!

Zobacz jak wyglądają przykładowe ulepszone wyniki wyszukiwania klikając na poniższe obrazki:

[lightbox type=”image-gallery” full=”https://www.360stopni.eu/wp-content/uploads/2013/04/gbp_google2.jpg” title=”Wyniki wyszukiwania (Zdjęcia Firmowe Google)” group=”gbp”]Wyniki wyszukiwania (Zdjęcia Firmowe Google)[/lightbox]
[lightbox type=”image-gallery” full=”https://www.360stopni.eu/wp-content/uploads/2013/04/gbp_mapy2.jpg” title=”Mapy Google (Zdjęcia Firmowe Google)” group=”gbp”]Mapy Google (Zdjęcia Firmowe Google)[/lightbox]
[lightbox type=”image-gallery” full=”https://www.360stopni.eu/wp-content/uploads/2013/04/gbp_lokalnie2.jpg” title=”Google+ Lokalnie (Zdjęcia Firmowe Google)” group=”gbp”]Google+ Lokalnie (Zdjęcia Firmowe Google)[/lightbox]

Po więcej informacji zapraszamy do naszej oferty, gdzie przygotowaliśmy kilka artykułów poświęconych nowej usłudze, przedstawiliśmy pełnię korzyści, opisaliśmy jak to działa i co należy zrobić aby móc pochwalić się wirtualną wycieczką Street View wewnątrz własnej firmy. Zamieściliśmy również kilka przykładów naszych realizacji wykonanych w ramach projektu.