Tworzenie wirtualnych spacerów to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i hobby. Owocuje to indywidualnym podejściem do każdego Klienta, a kolejny projekt jest dla nas nowym, fascynującym wyzwaniem. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, uważnie słuchamy naszych Klientów realizując ich oczekiwania i założenia. Ich zadowolenie z naszej pracy motywuje nas do działania. A jeśli obejrzą Państwo nasze portfolio – wierzymy, że rezultaty mówią same za siebie.

Na potwierdzenie jakości naszych usług stworzyliśmy listę przewag konkurencyjnych wyróżniających nas spośród innych firm na rynku:

 1. Fotografia na pierwszym miejscu

  Jesteśmy profesjonalnymi fotografami doskonale znającymi się na swojej pracy. Znajomość technik fotograficznych oraz kreatywny zmysł w dobraniu najodpowiedniejszego miejsca wykonania zdjęć to podstawowe składniki każdej udanej i niepowtarzalnej panoramy. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza w fotografii panoramicznej, gdyż widz ma możliwość obejrzenia pełnej sfery a nie tylko wybranego przez fotografa kadru.

  Dzięki zastosowaniu techniki HDR wszystkie elementy znajdujące się w miejscach niedoświetlonych lub zbyt mocno naświetlonych są wyraźne, szczegółowe i nie tracą na jakości. Ma to szczególne znaczenie przy fotografowaniu wnętrz, ponieważ możemy uchwycić zarówno prześwietlony widok zza okna, jak i szczegóły w ciemnym pomieszczeniu.

 2. Doskonała jakość zdjęć

  Przywiązujemy wagę do najdrobniejszego szczegółu. Dbamy o precyzyjne połączenie wszystkich punktów panoramy oraz o dobre wypoziomowanie oglądanej sceny. Każdy wirtualny spacer stworzony w naszej pracowni w stu procentach odzwierciedla prezentowany obiekt.Nasze panoramy sferyczne zapewniają pełny kąt widzenia fotografowanej przestrzeni – 360 stopni w poziomie i 180 w pionie oraz posiadają pełną podłogę – nasz sprzęt i umiejętności pozwalają złożyć ją w sposób ciągły, bez prób maskowania statywu. Wychodzimy z założenia, że użytkownik odbywając wirtualny spacer ma prawo widzieć wszystkie elementy obiektu – tylko w taki sposób może się poczuć jak by rzeczywiście tam był.

 3. Techniczny know-how

  Posługując się profesjonalnym sprzętem fotograficznym jednocześnie stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych owocujące wiedzą o najnowszych standardach i trendach ze świata web-design’u. Dzięki temu nasze interfejsy są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i dokładnie przetestowane aby wyglądały wspaniale na wszystkich urządzeniach.

 4. Jakość powyżej ogólno przyjętego standardu

  Wiemy, że nasze panoramy będą wyglądać świetnie nie tylko dziś ale i w przyszłości. Podczas gdy akceptowalnym przez większość standardem jest obecnie rozmiar panoram 6000×3000 pikseli, my tworzymy je w rozdzielczości 18000×9000 pikseli, co daje wynikowy rozmiar aż 160 Megapixeli! Efektem jest doskonale ostry obraz z ogromną ilością szczegółów.

  Natomiast dzięki zastosowaniu specjalnej technologii multiresolution, panoramy o tak dużej rozdzielczości są dzielone na wiele mniejszych części, a ich fragmenty wczytywane są tylko wtedy gdy jest to konieczne, np. podczas wykonywania zbliżenia. Dzięki temu możliwe jest obejrzenie całości panoramy bez potrzeby wczytywania całego dużego zdjęcia. Użytkownik oszczędza więc zarówno swój czas poświęcony na załadowanie panoramy, jak i wykorzystanie łącza internetowego.

 1. Profesjonalna post-produkcja

  Nasza praca nie kończy się na zrobieniu zdjęć i połączeniu ich w panoramę. Dzięki wykonywaniu zdjęć w formacie RAW (zamiast zwykłego JPG) nasi utalentowani graficy dokonują pełnego i profesjonalnego retuszu zdjęć:

   • usuwając zdjęcia statywu oraz wszelkie cienie przez niego rzucane,
   • usuwając odbicia z luster i szyb,
   • wyostrzając zdjęcia i eliminując wszelkie niedoskonałości współczesnych obiektywów (aberrację chromatyczną, winietowanie itp.),
   • dobierając odpowiednią kolorystykę, odcienie i kontrast, wydobywając z fotografii wszystko co najlepsze.
 2. Unikalny i estetyczny design

  Nie powielamy szablonów innych. Dbamy o to aby szata graficzna wszystkich ekranów i paneli nawigacyjnych wirtualnego spaceru była estetyczna i komponowała się w jedną spójną całość.

 3. Jesteśmy elastyczni

  Podchodzimy bardzo elastycznie do każdego projektu. Jeżeli sytuacja tego wymaga jesteśmy w stanie wykonać naszą pracę w bardzo krótkim czasie zapewniając przy tym gwarancję najwyższej jakości. Czasem bywa to nawet konieczne, na przykład podczas wykonywania zdjęć otwartych przestrzeni, które są zależne od aury pogodowej.

 4. Płynne zarządzanie projektem

  Dzięki starannie ustalonej strategii realizacji zadania staramy się przeprowadzić każdy projekt w możliwie najpłynniejszy sposób. Profesjonalne doradztwo jest dla nas nieodłącznym elementem realizacji każdego zlecenia.

  Z chwilą podjęcia decyzji o współpracy otrzymują Państwo osobistego Opiekuna Projektu, którego zadaniem będzie zarządzanie projektem i wszelki kontakt z Państwem. Osoba ta będzie prowadzić projekt od momentu rozpoczęcia prac do ich zakończenia i będzie do Państwa dyspozycji przez cały ten czas. Project Manager nadzoruje prace zespołu produkcyjnego, regularnie informując Klienta o postępach.

  Równocześnie opiekun projektu pozostaje w stałym telefonicznym i mailowym kontakcie z Klientem, raportując o aktualnych kwestiach. Wykorzystujemy także zasadę bezpośrednich spotkań, w zależności od indywidualnych ustaleń i potrzeb Klienta.