Opis

Skanska to wiodąca światowa firma zajmująca się działalnością budowlaną i deweloperską. Jest jedną z 500 największych firm na świecie (według rankingu magazynu „Fortune”) i członkiem inicjatywy ONZ Global Compact.
Historia firmy sięga 1887 roku. Dziś Skanska to 57 tys. pracowników na wybranych rynkach rodzimych w Europie i na kontynencie amerykańskim.

Skanska – Biuro firmy

W wirtualnej wycieczce Google Street View po biurze firmy Skanska w Warszawie można na własne oczy zobaczyć jak wygląda Activity Based Workplace – koncepcja postulująca otwartą przestrzeń dla pracowników uwolnionych od biurek, podzieloną na różne strefy aktywności. Na spacer po tym niezwykłym miejscu pracy zapraszamy tutaj:

Uruchom wirtualny spacer Google Street View po biurze firmy Skanska

W ramach pakietu Street View dla Firm wykonaliśmy także profesjonalne, tradycyjne zdjęcia „statyczne” do wykorzystania we wszelkich materiałach reklamowych firmy. Najciekawsze fotografie można obejrzeć na slajdach powyżej.

Skanska – Dom Sprzedaży Park Ostrobramska

Park Ostrobramska to niezwykłe, funkcjonalne i ponadczasowe osiedle w samym sercu prawobrzeżnej Warszawy. Mamy przyjemność zaprosić na wykonany przez nas wirtualny spacer Google Street View po domku sprzedaży oraz samym osiedlu:

Uruchom wirtualny spacer Google Street View po osiedlu Park Ostrobramska