Google Business View

Rebranding. Google zmienia nazwę programu Zdjęć Firmowych na Business View w Mapach Google

W dniu dzisiejszym Google oficjalnie ogłosiło rebranding programu Zdjęć Firmowych Google na Google Maps Business View (oficjalna polska nazwa to Business View w Mapach Google). Zmiana ma na celu dostosowanie nazwy do doskonale znanej na całym Świecie usługi Street View i jeszcze mocniejsze powiązanie obu produktów. Google chce wykorzystać wysoki stopień znajomości usługi Street View oraz zakomunikować przedsiębiorcom, że Business View to coś więcej niż zwykłe, statyczne fotografie – to realistyczny, interaktywny wirtualny spacer po ich biznesie.

Przypominamy, że 360stopni.eu jako pierwsza firma w Polsce zaczęła oferować tę usługę naszym lokalnym przedsiębiorcom. Po niecałym roku od uruchomienia programu w naszym kraju możemy pochwalić się wieloma ciekawymi realizacjami dla bardzo prestiżowych klientów, znanych nie tylko na lokalnym, warszawskim rynku ale również w całej Polsce, a nawet na Świecie, jak chociażby grupa Accor – jedna z największych grup hotelowych na Świecie, czy grupa Hotele Warszawskie Syrena – właściciel m.in. prestżowego 100-letniego hotelu Polonia Palace. Serdecznie zapraszamy do oglądania naszych realizacji tutaj a także na naszej stronie Google+.

Napisz komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>